تبلیغات کسب و کار

۱۴۰۱/۸/۲۷ جمعه
(0)
(0)

تبلیغات کسب و کار

تبلیغات کسب و کار

تاثیر تبلیغات بر کسب و کار

در دهه‌‌‌‌های گذاشته راه ارتباطی کسب و کارها و برند با مشتریان آگهی‌‌‌‌های مطبوعات و رسانه‌‌‌‌های چاپی در قسمت پایین صفحات منتشر شده بود، البته رسانه‌‌‌‌های دیداری و شنیداری نیز وجود داشتند که فقط برخی از شرکت‌‌‌‌های بزرگ توان استفاده از این رسانه ها را داشتند و تبلیغ کسب و کار خود را در این رسانه ها انجام میدادند.

آگهی‌‌‌‌های تجاری که در روزنامه ها منتشر میشدند، دارای قیمت‌‌‌‌های متفاوتی بوده ولی نکته ای که درباره این نوع آگهی ها وجود دارد از نظر زمانی است که حیات این آگهی ها کمتر از 24 ساعت است و با انتشار روزنامه در روز بعد، نسخه‌‌‌‌‌های روز قبل دیگر حضور نداشتند و آگهی‌‌‌‌‌های آن نسخه‌ها هم محو می‌‎شدند.

با گسترش اینترنت و فضای مجازی و وارد شدن این فضا به زندگی و کسب و کار مردم، فضای تبلیغات کسب و کار یکباره دچار تحولی اساسی شد و رسانه‌‌‌‌‌های تحت وب توانستند رسانه‌‌‌‌‌های چاپی را تقریبا از عرصه خارج کنند و رقیب قدرتمندی برای رسانه‌‌‌‌های دیداری و شنیداری باشند.

فضای اینترنت ویژگی‌هایی دارد که آن را برای مخاطب بسیار جذاب می‌‎کند. حضور طولانی مدت آگهی با یک بار انتشار، امکان بازگشت به آگهی و مشاهده مکرر آن در شرایط مختلف و امکان رسیدن به آگهی از طریق جست وجو‌‌‌‌های اینترنتی بخشی از تفاوت آگهی در فضای اینترنت با آگهی‌‌‌‌های سنتی و چاپی است.

 

 

تبلیغات رایگان کسب و کار

 

مزایای درج آگهی اینترنتی

  • به طور کلی امتیازهایی که آگهی در فضای اینترنت نسبت به فضای فیزیکی و آگهی‌‌‌‌‌های سنتی دارد از این قرار است:
  • اگهی هایی که به صورت اینترنتی ثبت میشوند به زمان انتشار وابستگی ندارند و امکان دیدن آگهی در مقطع زمانی طولانی وجود دارد.
  • امکان سئو بر روی آگهی‌‌‌‌های ارسال شده از سایت‌‌‌‌های تبلیغات کسب و کار مانند یار ورک، که امکان سرچ و جست وجو از طریق گوگل و رسیدن به آگهی را برای کسانی که مخاطب این آگهی ها هستند بیشتر می‌کند. در آگهی‌هایی که از ظرفیت‌‌‌‌‌های سئو بهره مند هستند مخاطبین به وسیله کلید واژه‌هایی که در متن آگهی قرار می‌‎گیرد به طور مستقیم به آگهی مورد نظر هدایت می‌‎شوند.
  • آگهی‌‌‌‌های کسب و کار که به صورت اینترنتی ثبت میشوند قابلیت سرچ و دیده شدند رو در هر جای جهان و کشور‌‌‌‌های دیگر دارا هستند و به مکان خاصی وابستگی ندارند.
  • برای مشاهده و ثبت آگهی کسب و کار و معرفی مشاغل کافی است ابزار‌‌‌‌های مختلف اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، نوت بوک، گوشی‌‌‌‌‌های تلفن همراه و... دسترسی داشته باشید.
  • در اختیار داشتن انبوه مخاطبین؛ بررسی ها نشان داده است که در حال حاضر آگهی‌‌‌‌های سنتی نسبت به آگهی‌‌‌‌های اینترنتی سهم بسیار ناچیزی از نظر مخاطب را در اختیار دارند. البته لازم به توضیح است که سایت‌‌‌‌های اینترنتی نیز از نظر مخاطب درجاتی دارند که سایت‌‌‌‌های حرفه ای مانند یارورک، به خاطر انبوه آگهی ها و انبوه مخاطبین، بینندگان بسیار بیشتری دارند.
  • آگهی‌‌‌‌های اینترنتی به دلیل نداشتن هزینه تولید، انتشار، حمل و نقل فیزیکی و... هزینه تمام شده بسیار کمتری دارند و خدمات را به صورت بلند مدت و با هزینه بسیار کمتری به مخاطبین ارائه می‌نمایند.
  • با توجه به تحولات صورت گرفته در دنیای کسب و کار‌‌‌‌های حرفه ای، این روزها آگهی ها و اطلاع رسانی‌‌‌‌های اینترنتی یکی از مهم ترین روش‌‌‌‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ به شمار می‌روند.
  • به خاطر هزینه تمام شده کمتری که برای سایت ها متصور است، حتی امکان گذاشتن آگهی‌‌‌‌های رایگان در بسیاری از سایت‌‌‌‌های آگهی اینترنتی وجود دارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

معرفی کسب و کار

کسب و کار مجازی دارای مزایای مثبت است که برای هر کسب و کاری مفید است از جمله امکان خرید و فروش کالا یا سفارش خدمات در تمام ساعات شبانه روز، به دست آوردن اطلاعات کامل و گسترده در مورد کالا و خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان، امکان ایجاد ارتباط بی هزینه یا کم هزینه با همه اشخاص از طریق سیستم‌‌‌‌های ارتباطی مانند ایمیل، چت و غیره، امکان خرید محصول سفارشی و مطلوب خریداران، امکان گسترده تر شدن و افزایش تعداد خریداران و فروشندگان، افزایش رفاه اجتماعی از طریق افزایش مقیاس تولید، کاهش هزینه‌‌‌‌های مبادله، کاهش هزینه‌‌‌‌های توزیع، افزایش رقابت و ... است. از این رو تبلیغات به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است.همانطور که در خیابان ها قدم میزنید پوستر‌‌‌‌های تبلیغاتی و بیلبورد‌‌‌‌های تبلیغاتی بر روی در و دیوار شهر است، یا هنگامی که در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی هستید پیام‌‌‌‌های تبلیغاتی زیادی رو مشاهده میکنید یا اینکه اپلیکیشنی بروی موبایل خود نصب میکنید تبلیغات درون برنامه ای رو مشاهده کرده اید. بله این روزها تبلیغات برای ما تصمیم‌گیری می‌کنند و گاهی آن‌ها به ما می‌گویند که چه چیزی بخریم و چه سبک زندگی‌ای را انتخاب کنیم.
همه تبلیغات از هر نوعی که باشند یک وجه مشترک دارند؛ همه آن‌ها از ویژگی انتقال پیامی با قصد ترغیب و ایجاد انگیزه برای اقدامی برخوردارند. در واقع کار تبلیغات مجاب کردن افراد برای استفاده از خدمات یا محصولات شماست.

 

چرا باید برای کسب و کارم تبلیغ بدهم؟

از مهمترین جنبه‌‌‌‌های تبلیغات ارتباط با مشتریان است، هنگامی که مخاطب و مشتریان شما با تبلیغات شما ارتباط برقرار کنند احساس بهتری و نزدیک تری با برند شما میکنند و شانس این که با شما ارتباط گیرند بالا میرود، برخی از مشاغل سوال می‌کنند که آیا سرمایه‌گذاری در بودجه تبلیغاتی ارزش آن را دارد یا نه؟ باید خدمت شما عرض کنم که تبلیغات و معرفی کسب و کار در سایت یار ورک بسیار مقرون به صرفه است و نسبت به هزینه پایینی که پرداخت میکنید نتایج مفیدی کسب میکنید.

 

سایت معرفی کسب و کار

سایت ثبت آگهی یار ورک در زمینه معرفی کسب و کار‌‌‌‌های خانگی و تبلیغ مشاغل خانگی و سایر مشاغل آنلاین فعالیت میکند و یک بستر مناسب برای نمایش گذاشتن کسب و کاری که دارید فراهم کرده است.
در حال حاضر بیش از صد ها کسب و کار در حال تبلیغ مشاغل و کسب درآمد در سایت یار ورک هستند.

 

معرفی کسب و کار‌‌‌‌های نوپا

یکی از روش هایی که در فضای مجازی بسیار مطرح است، تبلیغ در سایت‌‌‌‌های ثبت آگهی مانند یار ورک است، سایت معرفی کسب و کار‌‌‌‌های نوپا یکی از سایت هایی است که میتوانید در آن با تعرفه بسیار پایین کسب و کار خود را تبلیغ کنید و پیشرفت و بازدهی بالا را تجربه کنید.
 

چگونه در گوگل رایگان تبلیغ کنیم؟

تبلیغات در گوگل برای هر کسب و کاری که قصد پیشرفت دارد موثر و دارای اهمیت است، سوالی که برای شما پیش میاید این است که چگونه در گوگل رایگان تبلیغات کنیم؟ این روزها کسب و کار‌‌‌‌های آنلاین روز به روز در حال افزایش هستند و در نتیجه رقبای شما در زمینه کسب و کاری که دارید هم زیاد میشود که پیشی گرفتن از‌ آنها کار ساده ای نیست البته راه حال هایی وجود دارد مانند تبلیغات در گوگل.
درج آگهی در صفحه اول گوگل برای بعضی از کسب و کارها یک پیشرفت محسوب میشود، البته باید گفت که این کار یک شبه تحقق نمی‌یابد و گوگل برای اینکه شما در صفحه اول خود آگهی رایگان قرار دهید، موارد بسیاری را جزو فاکتورها قرار داده است که با رعایت این فاکتور ها می‌توانید به صفحه اول گوگل بیاید و تبلیغات کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

 

ثبت فوری آگهی در گوگل

ثبت آگهی در گوگل انواع مختلفی دارد که یکی از ساده ترین و پر کاربرد ترین راه هایی  که میتوانم به شما معرفی کنم، تبلیغات در بانک مشاغل است. ثبت آگهی در گوگل می‌تواند نقطه پرش کسب و کار شما باشد. شاید ساده به نظر برسد اما از همین راه‌‌‌‌های کوچک تبلیغات متوجه می‌شود که دقیقا علایق بازار هدف شما چیست و چگونه باید نیاز‌‌‌‌های باز هدف خود را تامین کنید.

 

ثبت آگهی در گوگل

برای ثبت آگهی رایگان در گوگل از طریق دکمه درج آگهی شما که در بالای وب سایت قرار دارد، اقدام کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

 

تبلیغ کسب و کار در گوگل

درج آگهی در بهترین سایت معرفی کسب و کار و تبلیغ کسب و کار در گوگل برای شما بسیار خوشایند است شما اگر بروی تعدادی از کلمات کلیدی پر بازدید گوگل ورودی دریافت کنید کسب و کار شما به یک رقیب اصلی در آن زمینه تبدیل میشود.
محتوای متنی و توضیحات عالی و جذاب درباره کسب و کار، استفاده از تصاویر جذاب و منحصر به فرد، استفاده از ویدیوها و پادکست ها و بسیاری موارد در رتبه بندی گوگل تاثیر گذار هستند.

مشاهده بیشتر
menusearch
yarwork.ir