سارا شریفی مشاوره و روانشناسی

سارا شریفی مشاوره و روانشناسی

تعداد بازید آگهی
اطلاعات تماس09126961657
دسته بندیخدمات
استان، شهرتهران
تاریخ انتشار29 آبان 1402

 


توضیحات آگهی


مشاوره تلفنی و حضوری با بهترین کیفیت و کمترین هزینه

در طول زندگی، همه با چالش‌ها و مسائل مختلفی روبرو می‌شویم که ممکن است باعث احساس نارضایتی، اضطراب یا سردرگمی شوند. برخی از این مشکلات را به تنهایی میتوانیم حل کنیم، اما برخی دیگر نیاز به کمک افراد متخصص دارند. در این مواقع، روانشناسان و مشاوران می‌توانند به عنوان منابع حمایتی موثر باشند. این افراد دارای دانش و تجربه غنی در زمینه‌های مختلف هستند و توانایی بالایی در تحلیل و حل مسائل روانی را دارند.

حوزه فعالیت

  • مشاوره تخصصی قبل و بعد از ازدواج
  • مشاوره کودک و نوجوان
  • درمان اختلالات افسردگی، اضطراب و مسائل عاطفی
  • مشاوره شغلی و تحصیلی
  • مهارت های زندگی
  • ارتباط با کودک

 

بهترین روانشناس در تهران

روانشناس برجسته در تهران، اصول اخلاق حرفه‌ای را با دقت رعایت می‌کند. او به عنوان یک شنونده فعال شناخته می‌شود و ایجاد شرایط را تسهیل می‌کند تا مراجعان به راحتی و بدون استرس، درباره مشکلات و احساسات خود صحبت کنند. بهترین روانشناس در تهران به هیچ عنوان به قضاوت درباره مراجعان نمیپردازد و با استفاده از مهارات خود، اعتماد مراجعان را جلب کرده و رابطه‌ای موثر با آنها برقرار می‌کند. هدف این رابطه، کمک به حل مسائل فرد مراجعه‌کننده است. بهترین روانشناس خانم در تهران، شرایط مراجعان را درک کرده و با ایشان همدلی می‌نماید. ایشان صبور بوده و آگاهانه به چالش‌ها و پیچیدگی‌های مختلفی که ممکن است به وجود آیند، پاسخ می‌دهد. درمانگر، همواره به دنبال راه‌حل‌های نوآورانه برای کمک به بیماران خود است و به روز بودن دانش خود را مد نظر دارد. او به دنبال یافتن بهترین راهکارها برای حل مشکلات مراجعان می‌پردازد. اگر نیاز به همفکری و یاری از افراد متخصص دارید، با بهترین روانشناس و مشاور خانواده در تهران تماس بگیرید.

 

بهترین روانشناس کودک و نوجوان

بهترین روانشناس کودک و نوجوان، با شناسایی مشکلات روانی و رفتاری کودکان و نوجوانان سعی در ساخت یک الگوی طبیعی و منحصر به فرد برای زندگی او دارد. همچنین با این روش روانشناس کودک و نوجوان به ایفای نقش والدین هم کمک زیادی می‌کند. روانشناس خوب کودک و نوجوان، به والدین مراجعه‌کننده در آگاهی از اصول روانشناسی کودک و نوجوان کمک می‌کند تا والدین بتوانند ارتباطی سازنده با فرزند خود ایجاد کنند.

بهترین روانشناس کودک و نوجوان، رشد کودک و نوجوانان را در ابعاد روحی، روانی، جسمی، عاطفی، اجتماعی، شخصیتی و... بررسی می‌کند و اطلاعات آن را جمع‌آوری می‌کند. در هر مرحله از رشد، کودک و نوجوان نیازمند امکانات و توجهات در زمینه‌های خاصی است. اطلاعات جمع‌آوری شده توسط روانشناس کودک و نوجوان، در فراهم کردن شرایط ایده‌آل برای رشد مناسب فرزندتان به شما کمک خواهد کرد.


بهترین روانشناس فردی در تهران

بهترین روانشناس فردی در تهران، به افرادی که با مشکلات مدیریت زمان، بی خوابی، افکار منفی، استرس و اضطراب، وسواس، اختلالات شخصیتی، مدیریت بحران، نبود اعتماد به نفس و ... مواجه هستند کمک می‌کند تا راهکار موثری برای درمان پیدا کنند. اینها جزء موانع و چالش های زندگی اجتماعی محسوب می‌شوند. همه ی ما ممکن است در برهه ای از زندگی خود با یک یا چند مورد از این مشکلات برخورد کرده باشیم. در این زمان، باید یک عملکرد منطقی از خود نشان دهیم و از طریق رفع موانع، آرامش را به زندگی خود بازگردانیم. اگر در تصمیم گیری های مهم زندگی خود دچار تردید هستید، با بهترین روانشناس فردی در تهران تماس بگیرید.

 

مشاوره قبل ازدواج در تهران

مشاوره قبل ازدواج در تهران، ازدواج یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویدادهای زندگی است. در گذشته، که مشاوره ازدواج وجود نداشت، خانواده‌ها از دوستان و آشنایان مشترک برای شناخت بهتر یکدیگر استفاده می‌کردند. حالا با پیشرفت جامعه، مشاوره ازدواج و خانواده نقش مهمی در بهبود و تطبیق روابط خانوادگی ایفا می‌کند.

مراجعه به مشاوره خانواده به منظور بهبود روابط و حل مشکلات روانی خانواده یک انتخاب هوشمندانه است. همچنین، مشاوره قبل از ازدواج به عنوان قسمتی از زوج درمانی مطرح می‌شود تا زوجین بتوانند با آگاهی بیشتر به این تصمیم مهم برسند.

مشاوره ازدواج و خانواده در تهران توسط خانم سارا شریفی به بهترین نحو احسن، آماده به ارائه خدمات به شما عزیزان است. برای اطلاعات بیشتر و تماس با مشاور خانواده، می‌توانید به شماره‌های مورد نظر در آگهی مراجعه کنید.افزایش بازدید و ارتقا به آگهی ویژه
ارتباط با کارشناسراهنمای خرید امنگزارش یا درخواست حذف
نظرات کاربران
* نام و نام خانوادگی
*ایمیل (اجباری نیست)
* متن پیام و شماره موبایل

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
yarwork.ir
 طراحی سایت یارورک