شرکت آذرپاد جنوب

شرکت آذرپاد جنوب

تعداد بازدید آگهی
اطلاعات تماس09121717638
دسته بندیساختمان و ساخت و ساز
استان، شهرتهران
آدرس کسب و کارخيابان شهيد بهشتي، ميدان تختي، کوچه آريا وطني، پلاک 21 واحد 6
شماره ثابت

02188535792

02188535793

شماره واتساپ09121717638

آدرس وب سایت

betonazarpad.com

آدرس ایمیل

 farokhmoradifard@yahoo.com

فکس02188745554
تاریخ انتشار28 شهریور 1402
تاریخ انقضا28 خرداد 1403

 


توضیحات آگهی


شرکت  آذرپاد جنوب (سهامی خاص) در سال 1374 شمسی تاسیس گردیده است. از ابتدا و با اخذ رتبه سه ابنیه، اجرای پروژه های مختلف عمرانی در مناطق مختلف کشور علی الخصوص در جزایر و مناطق جنوبی کشور را بر عهده داشته است.

 

بهره برداری از ایستگاه تولید بتن آماده و همچنین راه اندازی خط تولید و بیش از پنجاه نوع مواد افزودنی بتن و مواد شیمیایی مورد مصرف در صنعت ساختمان و راه سازی با معرفی برند "بتن آذرپاد" ( شامل انواع فوق روان کننده بتن، انواع ژل میکروسیلیس بتن، انواع گروت پایه سیمانی، انواع چسب بتن، انواع آب بند بتن، انواع ترمیم کننده بتن، انواع واتر پروف بتن و پوشش های اپوکسی و ... ) از مهمترین فعالیت های سال های طولانی فعالیت این شرکت است. در جهت تولید مواد افزودنی مذکور این شرکت نسبت به انجام مشاوره و آموزش کارکنان و اخذ گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) توسط مرجع صدور EIQM (ایران کانادا) در بخش های تولید و کیفیت اقدام نموده است.


این شرکت با بکارگیری و بهره مندی بیش از 28 سال تجارب ارزشمند در اجرای پروژه های مختلف ابنیه و دانش پرسنل مختصص در زمینه راه و ساختمان و انطباق تولید محصولات با استاندارد آزمانیش و مواد ASTM و همچنین توجه مستمر به مفاد و ویرایش های آئین نامه بتن ایران و در نظر گرفتن مفاد مقررات ملی ساختمان کشور (مبحث نهم) در جهت حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی افزودنی های بتن اقدامات لازم را معمول و به صورت مستمر مورد نظر قرار داده است.


همچنین این شرکت در طی سالها تولید مود افزودنی به این افتخار نائل گردیده که در تامین نیاز بسیاری از پروژه های عمرانی مربوط به دستگاه های اجرایی در بخش های دولتی و خصوصی در مناطق مختلف کشور در زمینه ارائه مشاوره های فنی اجرایی و فروش محصولات سهیم و همکاری داشته است.

 


 

تولید کننده افزودنی بتن

شرکت ساختمانی آذرپاد، به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته انواع افزودنی‌های بتن در صنعت ساخت و ساز فعالیت دارد. افزودنی‌های بتنی تولید شده توسط شرکت آذرپاد با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و استانداردهای بین‌المللی کیفیت تولید می‌شوند. این افزودنی‌ها متنوع و گوناگون بوده و به منظور بهبود ویژگی‌های بتن مانند مقاومت، پلاستیسیته، و مقاومت در برابر عوامل محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت آذرپاد با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه افزودنی‌های بتن، به تأمین نیازهای پروژه‌های ساختمانی مختلف در داخل و خارج از کشور ادامه می‌دهد و تمام تلاش خود را برای ارتقاء کیفیت و عملکرد بتن در صنعت ساخت و ساز می‌کند.

 

تولید کننده افزودنی بتن در تهران

شرکت ساختمانی آذرپاد، پیشرو در زمینه تولید افزودنی‌های شیمیایی بتن در تهران است.، با فعالیت در حوزه محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنعت ساختمان، ما بر تجربه و دانش فنی کارشناسان خود اعتماد داریم و همیشه در راستای بهبود کیفیت صنعت شیمی ساختمان، یک شرکت پیشرو بوده‌ایم.برای حوزه فعالیت کاری خود با متخصصین ما در شرکت آذرپاد مشورت کنید.

 

فوق روان کننده بتن چیست؟

فوق روان کننده بتن یک ماده یا مخلوط شیمیایی است که به بتن اضافه می‌شود تا ویژگی‌های روانی و پلاستیسیته آن را بهبود دهد. این افزودنی‌ها به موادی اطلاق می‌شود که به بتن اجازه می‌دهند به شکل آسان‌تر و بدون افت کیفیت تراکم و جداسازی مواد ترکیب شوند. از فوق روان کننده‌ها به عنوان یکی از مواد افزودنی بتن استفاده می‌شود تا بتوان بهترین عملکرد و ویژگی‌های مطلوب را از بتن حاصل کرد.

 

استفاده از فوق روان کننده بتن ممکن است در مواردی مانند افزایش مقاومت بتن در برابر رفتارهای تغییر اندازه‌ها، کاهش تخلخل بتن، افزایش پایداری بتن و بهبود عملکرد بتن در شرایط جوی خاص (مثلاً در مواجهه با انجماد و ذوب) مفید باشد. انتخاب فوق روان کننده معمولاً بر اساس نیازهای پروژه و شرایط خاص ساختمانی انجام می‌شود.

 

خواص مواد افزودنی بتن

 • تسریع در روند کسب مقاومت اولیه
 • کنترل واکنش های قلیایی های سیمان با سنگدانه ها
 • طولانی کردن زمان گیرش
 • افزایش کارائی بدون نسبت آب به سیمان
 • تهیه بتن پر مقاومت، بتن مقاوم در برابر یخ زدن و آب شدن مکرر


پرکاربردترین مواد افزودنی معدنی بتن کدام است؟

پرکاربردترین مواد افزودنی شیمیایی بتن عبارتند از:

 • ژل میکروسیلیس
 • دوغاب میکروسیلیس
 • پودر میکروسیلیس
 • مواد معدنی وظایف زیر را انجام می‌دهند:
 • مقاومت بتن را افزایش می‌دهد.
 • از منظر مالی، کاهش مقدار مواد برای مخلوط بتن امکان پذیر است.
 • سطح نفوذپذیری را کاهش می‌دهد.
 • ویژگی های بتن سخت شده را از طریق عمل هیدرولیکی اصلاح می‌کند.

 

ژل میکروسیلیس چیست؟

میکرو سیلیکا ژل یک افزودنی بتن معدنی است که برای بهبود خواص بتن استفاده می‌شود. ژل میکروسیلیس یک افزودنی اصلاح شده با مواد پلیمری است که در همه طرح های اختلاط بتن قابل استفاده است. میکرو سیلیکا ژل اصلاح شده محصولی تک جزئی و آماده مصرف است که علاوه بر افزایش مقاومت بتن، دوام آن را در برابر مواد شیمیایی خورنده افزایش می‌دهد.

 

همچنین در ترکیب این نوع افزودنی بتن از نرم کننده ها نیز استفاده می‌شود که علاوه بر سیال بودن بتن منجر به کاهش مصرف آب در آن می‌شود. میکرو سیلیکا ژل نوع جدیدی از افزودنی است که در زمینه فناوری، تقویت و ساخت بتن توسعه یافته است که شامل پودر میکرو سیلیس، نرم کننده و سایر افزودنی های پلیمری بتن است که در بازار کار به میکرو سیلیس نیز معروف است.

 

از تاثیرات بسیار مهمی که میکرو سیلیکا ژل بر بتن می‌گذارد می‌توان به مواردی مانند: افزایش نسبی مقاومت فشاری، مقاومت کششی، مقاومت خمشی، دوام، طول عمر بتن و نفوذناپذیری بتن اشاره کرد. این امر باعث شده است که این محصول در مصالحی مانند بتن بنادر و سواحل که در تماس شدید با آب و مواد خورنده هستند استفاده شود.

 افزایش بازدید و ارتقا به آگهی ویژه
ارتباط با کارشناسراهنمای خرید امنگزارش یا درخواست حذف
نظرات کاربران
* نام و نام خانوادگی
*ایمیل (اجباری نیست)
* متن پیام و شماره موبایل

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
 طراحی سایت یارورک