عایق­ کاری مخازن موتورخانه در تهران

عایق­ کاری مخازن موتورخانه در تهران

🔸 به طور کلی به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی (عایق حرارتی)، جلوگیری از آسیب دیدن قطعات در اثر خوردگی(عایق رطوبتی) و یا جلوگیری از نفوذ صدا (عایق صوتی) از عایق­کاری استفاده می­گردد.

عایق­کاری در بخش­‌‌‌‌های مختلف یک ساختمان از در، پنجره، دیوارها، کف و سقف گرفته تا لوله‌­‌‌‌‌های انتقال آب وکانال­‌‌‌‌‌های توزیع هوا قابل اجرا بوده و می­تواند تا حد زیادی موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه­‌‌‌‌های اقتصادی گردد.

عايق­کاري سطوح داغ يکي از ساده‌­ترين و مقرون به صرفه ­ترين روش­هاي افزايش بازدهي انرژي است.

 


 

عایق کاری موتورخانه در تهران

 

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید :

تماس، 09198814904


اجرای صحیح عایق کاری نصب صحيح مواد عايق کاري مي تواند طول عمر اين مواد را تا حد طول عمر دستگاه ها و يا لوله هايي که بر روي آنها لايه هاي عايق کاري تعبيه شده اند، تضمين نمايد. بازدهي و طول عمر عايق مستقيماً به نحوه حفاظت از مواد عايق در برابر رطوبت، صدمات مکانيکي و شيميايي وابسته است. بنابراين نوع پرداخت نهايي عايق بستگي به عوامل فوق الذکر دارد و از طرفي هزينه نهايي و زيبا سازي نيز در تصميم گيري نهايي مؤثر مي باشند.

 

به طور کلی حفاظت عایق می‌تواند شامل موارد زیر باشد: پوشش محافظ در برابر اثرات اقليمی اساس کار اين نوع پوشش¬ها محافظت در مقابل نفوذ آب مي باشد، چرا که در صورت نفوذ آب به داخل عايق، کارآيي عايق بطور قابل ملاحظه اي کاهش خواهد يافت. لذا براي جلوگيري از اين امر بکارگيري پوشش محافظ فلزي يا پلاستيکي و … بسيار مناسب مي باشد.

 

بخاربندها بخاربند ها براي جلوگيري از نفوذ و عبور بخار آب موجود در هوا به لايه¬ها و سطوح عايق طراحي شده است. اتصالات و فصل مشترک هاي سطوح بايد در مقابل نفوذ بخار به وسيلة چسب هاي مخصوص آب بندي، محکم کاري و درز بندي شوند. پوشش‌‌‌‌های مقاوم مکانیکی اين پوشش ها روکش هاي فلزي بسيار مقاوم در برابر صدمات مکانيکي وارده از سوي افراد، تجهيزات و ماشين آلات مي باشند. مقاومت فشاري مواد عايق نيز در برابر صدمات مکانيکي بايد مورد نظر، سنجش و ارزيابي قرار گيرد.

 

پوشش هاي مقاوم در برابر خوردگي و انتشار شعله آتش در مواردي که حفاظت سطوح در برابر مخاطرات آتش سوزي حائز اهميت باشد، مواد عايق و نوع پوشش هاي محافظ مورد استفاده، بايد داراي لايه هاي مرکبي با خواص مورد نظر باشند. در اين شرايط، اغلب پوشش ها و خميرهاي ماستيک بايد مطابق با استانداردهاي آتش سوزي، نرخ قابليت انتشار شعله کمتر از 25 داشته باشند. اين نوع اطلاعات معمولاً توسط سازندگان اين مواد ارائه شده است. مقاومت در برابر خوردگي نيز، بين مواد پوشش فلزي و پلاستيکي متغير مي باشد. پوشش هاي فلزي و فولاد ضد زنگ مناسب ترين و بهترين نوع مواد مقاوم در برابر خوردگي و ايجاد سوراخ و در نتيجه نشتي هستند. خمير ماستيک هم عموماً مقاومت خوبي در مقابل خوردگي از خود نشان مي دهد.

 

پوشش هاي ظاهري و پرداخت نهايي طيف متنوعي از اين نوع پوشش ها، که اغلب در مرحلة نهايي به عنوان لايه محافظ عايق ها و سطوح عايق شده، نصب مي¬گردند، مورد استفاده قرار مي¬گيرد. بطور نمونه براي لوله هاي عايق کاري شده، خمير ماستيک بعنوان لايه پوشش ظاهري و پرداخت نهايي مورد استفاده قرار مي گيرد. بعد از خشک شدن اين لايه مي توان، براي تشخيص بهتر نوع سيال داخل لوله، مانند آبگرم و سرد، لوله ها را رنگ آميزي کرد. پوشش‌‌‌‌های بهداشتی اين نوع پوشش ها جهت جلوگيري از رشد قارچ و باکتري روي سطح لوله و عايق بکار گرفته مي شوند. اين موضوع بخصوص در فرآيندهاي توليد محصولات غذايي بسيار حائز اهميت است. عایق کاری منابع و مخازن به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از هدر رفت حرارت لازم است مخازن حاوی سیالات سرد و گرم به صورت اصولی عایق کاری شوند.

 

انتخاب و بکارگيري روش مناسب براي عايق کاري منابع و مخازن کاملاً به شرايط و مشخصات سيستم بستگي دارد. بطور مثال در شرايطي که انجام جوشکاري پيچ و پرچ روي بدنه مخازن و منابع مخاطره آميز باشد، توصيه مي شود براي رعايت نکات ايمني از تسمه هاي فلزي جهت محکم کردن عايق روي بدنه مخازن و منابع استفاده نمود. همچنين مي توان از صفحات تخت صلب نيز براي عايق کاري منابع و مخازن استفاده کرد. لازم به ذکر است که عایق‌‌‌‌های صلب باید متناسب با زوایای انحنای مخزن اجرا گردد. عایق کاری کف مخازن در مکان هايي که منابع و مخازن در تماس با زمين قرار دارند، نوع مواد عايق مورد استفاده نبايد جاذب رطوبت باشد، لذا بايستي اطراف محل اتصال و تماس مخزن با زمين کاملاً با مواد عايق مناسب پوشيده شود.

 


تماس با مشاوران عایق کاری سقف مخازن

09198814904

09195015489

یار ورک، هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. لطفا در انتخاب‌ها، خرید و فروش خود، نهایت دقت را به خرج دهید.
مرتبط با این بخش

شرکت درسا تجارت دنیز

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
ناصر وحیدی
دوشنبه نهم آبان ۰۱
پاسخ
()
()
کارشان عالي دمتون گرم

معرفی کسب و کار

کسب و کار مجازی دارای مزایای مثبت است که برای هر کسب و کاری مفید است از جمله امکان خرید و فروش کالا یا سفارش خدمات در تمام ساعات شبانه روز، به دست آوردن اطلاعات کامل و گسترده در مورد کالا و خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان، امکان ایجاد ارتباط بی هزینه یا کم هزینه با همه اشخاص از طریق سیستم‌‌‌‌های ارتباطی مانند ایمیل، چت و غیره، امکان خرید محصول سفارشی و مطلوب خریداران، امکان گسترده تر شدن و افزایش تعداد خریداران و فروشندگان، افزایش رفاه اجتماعی از طریق افزایش مقیاس تولید، کاهش هزینه‌‌‌‌های مبادله، کاهش هزینه‌‌‌‌های توزیع، افزایش رقابت و ... است. از این رو تبلیغات به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است.همانطور که در خیابان ها قدم میزنید پوستر‌‌‌‌های تبلیغاتی و بیلبورد‌‌‌‌های تبلیغاتی بر روی در و دیوار شهر است، یا هنگامی که در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی هستید پیام‌‌‌‌های تبلیغاتی زیادی رو مشاهده میکنید یا اینکه اپلیکیشنی بروی موبایل خود نصب میکنید تبلیغات درون برنامه ای رو مشاهده کرده اید. بله این روزها تبلیغات برای ما تصمیم‌گیری می‌کنند و گاهی آن‌ها به ما می‌گویند که چه چیزی بخریم و چه سبک زندگی‌ای را انتخاب کنیم.
همه تبلیغات از هر نوعی که باشند یک وجه مشترک دارند؛ همه آن‌ها از ویژگی انتقال پیامی با قصد ترغیب و ایجاد انگیزه برای اقدامی برخوردارند. در واقع کار تبلیغات مجاب کردن افراد برای استفاده از خدمات یا محصولات شماست.

 

چرا باید برای کسب و کارم تبلیغ بدهم؟

از مهمترین جنبه‌‌‌‌های تبلیغات ارتباط با مشتریان است، هنگامی که مخاطب و مشتریان شما با تبلیغات شما ارتباط برقرار کنند احساس بهتری و نزدیک تری با برند شما میکنند و شانس این که با شما ارتباط گیرند بالا میرود، برخی از مشاغل سوال می‌کنند که آیا سرمایه‌گذاری در بودجه تبلیغاتی ارزش آن را دارد یا نه؟ باید خدمت شما عرض کنم که تبلیغات و معرفی کسب و کار در سایت یار ورک بسیار مقرون به صرفه است و نسبت به هزینه پایینی که پرداخت میکنید نتایج مفیدی کسب میکنید.

 

سایت معرفی کسب و کار

سایت ثبت آگهی یار ورک در زمینه معرفی کسب و کار‌‌‌‌های خانگی و تبلیغ مشاغل خانگی و سایر مشاغل آنلاین فعالیت میکند و یک بستر مناسب برای نمایش گذاشتن کسب و کاری که دارید فراهم کرده است.
در حال حاضر بیش از صد ها کسب و کار در حال تبلیغ مشاغل و کسب درآمد در سایت یار ورک هستند.

 

معرفی کسب و کار‌‌‌‌های نوپا

یکی از روش هایی که در فضای مجازی بسیار مطرح است، تبلیغ در سایت‌‌‌‌های ثبت آگهی مانند یار ورک است، سایت معرفی کسب و کار‌‌‌‌های نوپا یکی از سایت هایی است که میتوانید در آن با تعرفه بسیار پایین کسب و کار خود را تبلیغ کنید و پیشرفت و بازدهی بالا را تجربه کنید.
 

چگونه در گوگل رایگان تبلیغ کنیم؟

تبلیغات در گوگل برای هر کسب و کاری که قصد پیشرفت دارد موثر و دارای اهمیت است، سوالی که برای شما پیش میاید این است که چگونه در گوگل رایگان تبلیغات کنیم؟ این روزها کسب و کار‌‌‌‌های آنلاین روز به روز در حال افزایش هستند و در نتیجه رقبای شما در زمینه کسب و کاری که دارید هم زیاد میشود که پیشی گرفتن از‌ آنها کار ساده ای نیست البته راه حال هایی وجود دارد مانند تبلیغات در گوگل.
درج آگهی در صفحه اول گوگل برای بعضی از کسب و کارها یک پیشرفت محسوب میشود، البته باید گفت که این کار یک شبه تحقق نمی‌یابد و گوگل برای اینکه شما در صفحه اول خود آگهی رایگان قرار دهید، موارد بسیاری را جزو فاکتورها قرار داده است که با رعایت این فاکتور ها می‌توانید به صفحه اول گوگل بیاید و تبلیغات کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

 

ثبت فوری آگهی در گوگل

ثبت آگهی در گوگل انواع مختلفی دارد که یکی از ساده ترین و پر کاربرد ترین راه هایی  که میتوانم به شما معرفی کنم، تبلیغات در بانک مشاغل است. ثبت آگهی در گوگل می‌تواند نقطه پرش کسب و کار شما باشد. شاید ساده به نظر برسد اما از همین راه‌‌‌‌های کوچک تبلیغات متوجه می‌شود که دقیقا علایق بازار هدف شما چیست و چگونه باید نیاز‌‌‌‌های باز هدف خود را تامین کنید.

 

ثبت آگهی در گوگل

برای ثبت آگهی رایگان در گوگل از طریق دکمه درج آگهی شما که در بالای وب سایت قرار دارد، اقدام کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید.

 

تبلیغ کسب و کار در گوگل

درج آگهی در بهترین سایت معرفی کسب و کار و تبلیغ کسب و کار در گوگل برای شما بسیار خوشایند است شما اگر بروی تعدادی از کلمات کلیدی پر بازدید گوگل ورودی دریافت کنید کسب و کار شما به یک رقیب اصلی در آن زمینه تبدیل میشود.
محتوای متنی و توضیحات عالی و جذاب درباره کسب و کار، استفاده از تصاویر جذاب و منحصر به فرد، استفاده از ویدیوها و پادکست ها و بسیاری موارد در رتبه بندی گوگل تاثیر گذار هستند.

مشاهده بیشتر
menusearch
yarwork.ir