مطالب مرتبط

چرا باید در یارورک آگهی بزارم؟

با اشتراک در پلتفرم تبلیغاتی یارورک، آگهی‌های خود را به مخاطبان متنوع و گسترده‌تری ارائه دهید. با تمدید آگهی خود، می‌توانید افکار و خدمات خود را به مدت بیشتری به نمایش بگذارید و از نقدها و بازخوردهای کاربران بهره‌مند شوید.
اشتراک در وب سایت تبلیغاتی یارورک یعنی به عنوان یک کسب و کار قدرتمند در دنیای تبلیغات حضور یابید.

سایت تبلیغات اینترنتی یارورک چه ویژگی دارد؟

سایت تبلیغات اینترنتی یارورک به شرکت ها و کسب و کارها امکان می‌دهد تبلیغات خود را به صورت آنلاین و در اینترنت ارائه کنند. برخی از ویژگی های سایت تبلیغات اینترنتی یارورک عبارتند از:

1- دسترسی به گروه های هدف: سایت تبلیغات اینترنتی یارورک به شما اجازه می‌دهد تا تبلیغات خود را به گروه های هدف خود، مانند مشتری های بالقوه، مکان و علایق ارسال کنید.

2- پایان به پایان نظارت: با استفاده از سایت تبلیغات اینترنتی یارورک، شما می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان تبلیغات خود را بررسی کنید و با نظارت ثبت شده در صفحه آگهی شما، خروجی بازدهی تبلیغات خود را اندازه گیری کنید.

3- فرصت هدفمند کردن تبلیغات: سایت تبلیغات اینترنتی یارورک به شما اجازه می‌دهد تبلیغات خود را با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هدفمند کنید و در نتیجه، بازدهی تبلیغات خود را بهبود بخشید.

4- هزینه پایین: برای شروع تبلیغات در اینترنت، هزینه هایی که شما می‌توانید برای آن بپردازید، بسیار کمتر از تبلیغات رسانه های سنتی مانند رادیو و تلویزیون است.

5- زمان بندی و انعطاف پذیری: با استفاده از سایت تبلیغات اینترنتی و بانک مشاغل یارورک، شما می‌توانید زمان و مکان تبلیغات خود را انتخاب کنید و با انعطاف پذیری بالا، تبلیغات خود را به روز های خاص یا زمان های خاص در هفته محدود نکنید.

چرا باید در سرچ گوگل قرار بگیریم؟

یکی از پر طرفدارترین و محبوبترین موتورهای جستجو در ایران گوگل است که روزانه میلیون ها کاربر در این موتور جستجو سرچ میزنند. با توجه به نحوه عملکرد این موتور جستجو و رشد روز افزون استفاده از دنیای بی کران اینترنت و نیاز به نتایج درفضای اینترنت ما را وادار به بهره گیری از آن می‌کند.

آیا می‌توانیم از گوگل برای تبلیغ هم استفاده کنیم؟ بله! شما هم می‌توانید مانند میلیونها کسب وکار در سراسر دنیا از این موتور جست وجو برای افزایش فروش بهره ببرید.

  • آمار و ارقام زیر، قدرت گوگل را به خوبی نشان می‌دهند:
  • ۸۳/۹ میلیارد نفر در ماه از گوگل بازدید می‌کنند؛
  • ۹۱ درصد سهم بازار موتورهای جست وجو برای گوگل است.
  • طی یک روز، ۸/۵ میلیارد جست وجو از طریق گوگل انجام می‌شود.
  • ۸۴ درصد مردم حداقل ۳ بار در روز از گوگل استفاده می‌کنند.
  • ۴۶ درصد جست وجوها برای یافتن محصول از گوگل آغاز میشوند.

 

 

درج اطلاعات شغلی

 

 


اگر شما هم صاحب کسب و کاری می‌باشید و در فکر معرفی شغل خود و فروش بیشتر می‌باشید با یارورک همراه شوید تا اطلاعات شغلی شما در اولین نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد.

چطوری میتونم در سایت آگهی درج کنم؟

فقط کافیه از طریق منوی بالای سایت، گزینه درج آگهی شما کلیک کنید تا فرم ثبت آگهی در سایت یار ورک برای شما نمایش دهد و پس از آن، اطلاعات آگهی خود را درج نمایید.
هرچه اطلاعات شما بهتر و بیشتر باشد آگهی شما بهصورت کامل درج میشود.

تفاوت سایت یار ورک با دیگر سایت های درج آگهی چیست؟

در سایت یار ورک فقط آگهی های مربوط به کسب و کار (شغلی و خدماتی) درج میشود، در نتیجه بازدیدکنندگان این سایت اکثرا افرادی هستند که به دنبال خدمات شغلی هستند.
آگهی ها در سایت یار ورک که با هزینه بسیار مقرون به صرفه درج میشود، و این آگهی نسبت به سایت های دیگر مدت زمان نمایش بیشتری دارد به این معناست که صفحه اختصاصی مربوط به شما تا زمانی که بخواهید در سایت باقی میماند.

menusearch
 طراحی سایت یارورک